Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 25,00 

Preparaty pielęgnacyjne

Mleczko do mebli rustykalnych

25,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 25,00 

25,00 

Zapytaj o inny wymiar

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Mleczko do mebli drewnianych, woskowanych to doskonały produkt, stworzony specjalnie po to, aby zachować i uwydatnić naturalne piękno drewna. Dedykowany do mebli o wykończeniu woskowym, ten delikatny preparat został opracowany, aby zadbać o powierzchnie drewniane, nadając im długotrwałą ochronę i świeży wygląd.

Formuła mleczka oparta jest na starannie dobranych składnikach, które penetrują strukturę drewna, odżywiając je od wewnątrz. Produkt nie tylko usuwa zanieczyszczenia, kurze i ślady palców, ale również zapewnia efektowne nawilżenie, dzięki czemu drewno staje się bardziej odporne na pęknięcia i utratę blasku.

Mleczko do mebli nie tylko oczyszcza, ale także odświeża kolor drewna, przywracając mu naturalną głębię. Dzięki temu produktowi, meble nabierają nowego życia, prezentując się jak nowe nawet po długotrwałym użytkowaniu. Sposób aplikacji jest prosty i bezproblemowy, a efekty widoczne od razu.