Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 3800,00 

Krzesła Prowansalskie, Stoły prowansalskie

Biały zestaw stół z 6 krzesłami – 160×80

3800,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 3800,00 

3800,00 

  • Dostawa: stół do montażu / krzesła złożone
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: uzależniony od adresu dostawy
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  • Zmiany rozmiaru: na indywidualne zamówienie
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Bianco
Zapytaj o inny wymiar

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Biały zestaw stół z 6 krzesłami – 160×80

Biały stół z krzesłami to nie tylko meble, lecz wyraziste świadectwo elegancji i funkcjonalności. Wykonane z solidnego drewna, zapewniają trwałość na lata. Biały kolor nadaje pomieszczeniu świeżości i optycznie powiększa przestrzeń. Styl Prowansalski wprowadza romantyczny klimat, a delikatne zdobienia dodają uroku. Zalety drewnianych mebli obejmują także naturalność materiału, zdolność do adaptacji do różnych stylów wnętrz oraz łatwość w utrzymaniu czystości. Nasi klienci wybierają drewniane meble nie tylko, że cenią ich estetykę, ale także dbają o ekologię, co korzystnie wpływa na zdrowie i samopoczucie. Ten biały zestaw mebli idealnie komponuje się zarówno w kuchni,  jadalni, salonie, jak i ogrodzie, tworząc harmonijną atmosferę i zachwycający wystrój.

Wysokość: 96 cm
Szerokość: 46 cm
Głębokość: 49 cm
Wysokość: 76 cm
Szerokość: 160 cm
Głębokość: 80 cm

Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami.

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Nasz prowansalski zestaw jadalniany z kolekcji Bianco został wykonany w 100 % z litego drewna sosnowego. Oczywiście całe meble są wykończone naturalnym woskiem pszczelim, dzięki czemu cały zestaw jest matowy i nadaje pomieszczeniu ciepły i przytulny klimat.

Przede wszystkim meble sosnowe powinny charakteryzować się solidnym wykończeniem, stabilnością oraz niepowtarzalnym stylem. Oczywiście w wyposażeniu jadalni czy kuchni nie może zabraknąć rustykalnych witryn czy kredensów drewnianych.

RODZAJE WYBARWIEŃ

W wersji podstawowej meble jest K17 Biały wosk + blat K02 Ciemny wosk. Jest to standardowy kolor dla kolekcji CERA. Dlatego pierwsze zdjęcia produktu przedstawiają właśnie ten kolor. Jednak w naszej ofercie również posiadamy większą paletę kolorystyczną:
Kolory białe: K03, K13, K16, K 17 +10 %
Lakiery do blatów i siedzisk: K11 i K14
Surowy mebel
Strukturyzacja całego mebla +40%
Zestaw składa się z:
1.  Krzeseł SIL 25 6 szt.
2. Stół MES 13/A 180×90
Waga 50 kg
Wymiary 80 × 160 × 76 cm
Gwarancja

Kolekcja

Materiał

Pomieszczenie