Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1200,00 

Białe łóżka prowansalskie

Białe łóżko z litego drewna ACC 01

Od 1200,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1200,00 

1200,00 

  • Dostawa: do montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  • Zmiany rozmiaru: na indywidualne zamówienie
  • Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Bianco
Zamknij
Wybierz swoją konfigurację
K01 - jasny woskK01 - jasny woskK01 - jasny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK03 - biała patynaK03 - biała patynaK03 - biała patynaK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK13 - bielonyK13 - bielonyK13 - bielonyK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK17 - biały woskK17 - biały woskK17 - biały wosk
Wyczyść
Zapytaj o inny wymiar

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Białe łóżko z litego drewna ACC 01

Białe łóżko zostało starannie wykonane z litego drewna, co dodaje mu nie tylko estetyki, ale także trwałości na lata. Białe wykończenie podkreśla naturalne piękno drewna, tworząc subtelny kontrast i sprawiając, że łóżko staje się centralnym punktem Twojej przestrzeni sypialnianej. Klasyczny design łóżka harmonizuje z różnymi stylami aranżacji wnętrz, dając Ci swobodę w tworzeniu swojego indywidualnego miejsca do wypoczynku. Optymalne wymiary sprawiają, że łóżko doskonale wpisuje się w różne sypialnie, zarówno te przestronne, jak i te o mniejszych metrażach. Styl prowansalski to nie tylko estetyka, to również wygoda i funkcjonalność. Nasze łóżko prowansalskie zostało zaprojektowane z myślą o spełnieniu najwyższych standardów komfortu, abyś mógł cieszyć się nie tylko pięknem, ale także doskonałym snem.

Łóżko drewniane o wymiarach:
Wysokość: 96 cm
Szerokość: 90, 140, 160, 180, 200 cm
Głębokość: 200 cm
Podany wymiar to wymiar pod materac
Dodatkowe wymiary:
Szerokość całkowita: Materac + 13 cm
Wysokość za nóżka: 40 cm
Wysokość mocowania stelaża: 26 cm
Wysokość od podłogi do boku: 23 cm
Głębokość całkowita: 212 cm

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Prowansalskie łóżko  zostało wykonane w 100 % z litego drewna sosnowego. Cały mebel jest wykończony naturalnym woskiem pszczelim, dzięki któremu cały mebel jest matowy i nadaje pomieszczeniu ciepły i przytulny klimat. Oprócz aspektów praktycznych bardzo ważne są również aspekty estetyczne. Wybierając łóżko do sypialni powinniśmy kierować się stylem, w którym czujemy się najlepiej.

Łóżko drewniane nie posiada w ofercie materaca oraz stelaża.  –  Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą materacy oraz stelaży dostępnych w sklepie.

RODZAJE WYBARWIEŃ 

W wersji podstawowej meble jest K17 Biały wosk. Jest to standardowy kolor dla kolekcji Bianco. Dlatego pierwsze zdjęcia produktu przedstawiają właśnie ten kolor. Jednak w naszej ofercie również posiadamy większą paletę kolorystyczną:
Kolory białe: K03, K113, K16, K 17 +10 %
Surowy mebel
Strukturyzacja całego mebla +40%

DODATKOWA ZMIANA W MEBLU:

– zmiana wymiarów

ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ:

MATERACAMI
STELAŻAMI
SZUFLADAMI POD ŁÓŻKO