Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 345,00 

Stoliki i Ławy kawowe, Szafki nocne rustykalne

Okrągły stolik pomocniczy rustykalny MES 11 Ø30

Od 345,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 345,00 

345,00 

  • Dostawa: w całości mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 1-2 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  • Zmiany rozmiaru: na indywidualne zamówienie
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Bianco
Zamknij
Wybierz swoją konfigurację
K01 - jasny woskK01 - jasny woskK01 - jasny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK03 - biała patynaK03 - biała patynaK03 - biała patynaK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK13 - bielonyK13 - bielonyK13 - bielonyK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK17 - biały woskK17 - biały woskK17 - biały wosk
Wyczyść
Zapytaj o inny wymiar

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Okrągły stolik pomocniczy rustykalny MES 11

Stoliki pomocnicze okrągły to praktyczne meble, które dopełnią do każde pomieszczenia oraz bez których trudno wyobrazić sobie rustykalne aranżacje. Funkcjonalne, lekkie i mobilne wzbogacają każde wnętrze, w którym się znajdą. Ciepłe, głębokie, naturalne odcienie drewna sosnowego stanowią świetny wybór do aranżacji klasycznej. Stolik sosnowy okrągły w roli dodatku pięknie uzupełnia komplet wypoczynkowy, a model pomocniczy może posłużyć, jako dodatkowy blat, kwietnik czy konsolka. W niewielkiej sypialni stolik sosnowy może zastąpić szafkę nocną.

Okrągły stolik pomocniczy rustykalny o wymiarach:
Stolik mniejszy:

-Wysokość 58 cm
-Ø górna 28 cm
-Ø dolna 26 cm

Stolik większy:
-Wysokość 66 cm
-Ø górna 30 cm
-Ø dolna 28 cm

Blacik górny posiada grubość 2,5 cm
Podest stolika posiada grubość 4 cm

Waga: ok. 7 kg
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami.
Rustykalny stolik pomocniczy jest wykonany z toczonej, ozdobnej nogi, na której opiera się blacik o wysokości ….. Blat posiada delikatny frez ozdobny, który nadaje oryginalności i rustykalnego stylu, który nie pozowanie niezauważalny w Twoim domu. Frez również występuje w dolnej części mebla.

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Nasz rustykalny stolik pomocniczy z kolekcji Cera  zostało wykonane w 100 % z litego drewna sosnowego. Cały mebel jest wykończony naturalnym woskiem pszczelim, dzięki któremu cały mebel jest matowy i nadaje pomieszczeniu ciepły i przytulny klimat.

RODZAJE WYBARWIEŃ 

W wersji podstawowej meble jest K01 Jasny wosk- wosk miodowy. Jest to standardowy kolor dla kolekcji CERA. Dlatego pierwsze zdjęcia produktu przedstawiają właśnie ten kolor. Jednak w naszej ofercie również posiadamy większą paletę kolorystyczną:
Kolory białe: K03, K13, K16, K 17   +10 %
Lakiery do blatów i siedzisk: K11 i K14
Surowy mebel
Strukturyzacja całego mebla +40%