Promocja!

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 722,00 

Promocje, Szafki wiszące rustykalne

Dostępna od ręki –> Rustykalna szafka wisząca COS 09

722,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 722,00 

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO TYLKO:

0
DNI
0
GODZIN
0
MINUT
0
SEKUND

722,00 

  • Dostawa: w całości mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  • Zmiany rozmiaru: na indywidualne zamówienie
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Cera

 

Zapytaj o inny wymiar

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Rustykalna szafka wisząca COS 09

Rustykalna szafka wisząca jest podstawowym elementem wyposażenia kuchni. Jest ona niezwykle przydatna, ponieważ wykorzystuje i zagospodarowuje maksymalną przestrzeń w pomieszczeniu. Umożliwia przechowanie różnych niezbędnych składników do przygotowania posiłków. Właściwie dobrana szafka wisząca również  stylowe i estetyczne wnętrze. Drewniana szafka wisząca sprawdzi się również w gabinecie oraz w łazience.

Szafka wisząca o wymiarach:
Wysokość: 63 cm
Szerokość: 80 cm
Głębokość: 19 cm
Waga: ok 25 kg
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami.

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Nasza rustykalna szafka z kolekcji Cera  została wykonana w 100 % z litego drewna sosnowego. Cały mebel jest wykończony naturalnym woskiem pszczelim, dzięki któremu cały mebel jest matowy i nadaje pomieszczeniu ciepły i przytulny klimat.

Szafka wisząca składa się z dwóch drzwiczek szklanych, za którymi jest jedna półka drewniana. W dolnej części mebla znajdują się dwie pojemne szufladki, które wysuwają się na drewnianych prowadnicach. Przede wszystkim szafka wisząca posiada od tyłu schowane haczyki, na których możemy mebel zawieść.

Rustykalna szafka wisząca jest wykonana w kolorze K01 Jasny wosk

Odbiór osobisty: Do 2-3 dni roboczych

Wysyłka firmą kurierską: Do 2 tygodni. Koszt transportu wyliczany na podstawie cennika firmy kurierskiej

Waga 25 kg
Wymiary 19 × 80 × 63 cm
Gwarancja

Kolekcja

Pomieszczenie

Stan produktu

Termin realizacji

Waga