Promocja!

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1641,00 

Promocje, Prowansalskie szafki RTV

Dostępna od ręki –> Bielona szafka RTV 08

1641,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1641,00 

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO TYLKO:

0
DNI
0
GODZIN
0
MINUT
0
SEKUND

1641,00 

  • Dostawa: w całości mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  • Zmiany rozmiaru: na indywidualne zamówienie
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Bianco

 

Zapytaj o inny wymiar

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Drewniana biała szafka RTV 08

Drewniana szafka RTV w białym kolorze to odzwierciedlenie klasycznego i ponadczasowego podejścia do dekoracji wnętrz. Drewno dodaje ciepła, a biel optycznie powiększa przestrzeń, tworząc delikatny i elegancki efekt. Biały kolor symbolizuje czystość i harmonię. Szafka RTV w białej tonacji nie tylko pięknie wygląda, ale także przyczynia się do stworzenia spokojnej i estetycznej atmosfery w salonie. Wybór drewnianej białej szafki RTV pozwala na przechowywanie sprzętu multimedialnego oraz innych przedmiotów, jednocześnie utrzymując porządek w salonie. Funkcjonalność mebla jest równie istotna, co jego wygląd.

Szafka pod telewizor o wymiarach:
Wysokość: 64 cm
Szerokość: 120 cm
Głębokość: 50 cm
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami.

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Nasza rustykalna szafka pod telewizor zostało wykonane w 100 % z litego drewna sosnowego. Cały mebel jest wykończony naturalnym woskiem pszczelim, dzięki któremu cały mebel jest matowy i nadaje pomieszczeniu ciepły i przytulny klimat.

Sosnowa Szafka RTV składa się z dwóch pojemnych szufladek, które wysuwane są na drewnianych prowadnicach. Pod drewnianym blatem znajdują półka po całej szerokości, a poo prawej i lewej stronie znajdują się drzwiczki szklane. Przede wszystkim szafka pod telewizor stoi na czterech kulistych nóżkach, które podtrzymują całą konstrukcje mebla. Szafka pod telewizor sosnowa z kolekcji Cera jest inspirowana stylem rustykalnym i prowansalskim. Zatem charakteryzuje się ona pięknymi, prostymi bokami, które się wykończone delikatnymi wińcami od dołu.

Prowansalka szafka rtv jest wykonana w kolorze K13 Bielony+ blat K01 Jasny wosk

Odbiór osobisty: Do 2-3 dni roboczych

Wysyłka firmą kurierską: Do 2 tygodni. Koszt transportu wyliczany na podstawie cennika firmy kurierskiej

Transport Firmowy: czas realizacji podawany po złożeniu zamówienia ( zależny od kierunku dostawy )