Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2 390,00 

Stoły drewniane

Okrągły stół rozkładany Domingo

2 390,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2 390,00 

2 390,00 

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Okrągły Stół Domingo

Okrągły stół o wymiarach:
Wysokość: 76 cm
Fi: 100 cm
Rozkładany: 100-250 cm
Waga: ok 120 kg
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny.

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Okrągły stół Domingo to świetna propozycja dla osób , które uwielbiają styl designerski i glamur. Ten prestiżowy mebel pięknie będzie ozdabiał kuchnie, jadalnie czy nawet salonie. Oczywiście mebel jest niezwykle funkcjonalny i praktyczny. Oferujemy różnorodne stoły – znajdziesz duży stół jadalny, rustykalny stół do salonu czy trwały stół kuchenny.

Stół Domingo została wykonana z metalowego stelaża, która jest pomalowana na kolor czarny, a blat wykonano z okleiny naturalnej, dzięki któremu możemy postawić dużo ciężkich naczyń. Co więcej kanty blatu są wyszlifowane na półokrągło. Przede wszystkim dzięki niebanalnej, a zarazem stabilnej konstrukcji będziesz cieszyć się stołem przez długie lata. Mebel idealnie sprawdzi się w stylu glamour, ale również i w innych stylizacjach nowoczesnego nurtu.

Przede wszystkim Stół nowoczesny powinien charakteryzować się solidnym wykończeniem, stabilnością oraz niepowtarzalnym stylem. Wzbogaci kuchnie, a nawet restauracje czy pokoje w hotelach.

Stół posiada w zestawie trzy dostawki dzięki czemu, po rozłożeniu, może pomieścić 12 osób przy sobie. Stół jest bardzo funkcjonalny i neutralny co do wystroju wnętrz.

POLECAMY:

Stół drewniany

Waga 120 kg
Wymiary 100 × 250 × 76 cm
Głębokość

Stan produktu

Szerokość

Gwarancja

Pomieszczenie