Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 684,00 

Stoliki kawowe prowansalskie

Zestaw dwóch stolików pomocniczych białych MES 11

Od 684,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 684,00 

684,00 

  • Dostawa: w całości mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  • Zmiany rozmiaru: na indywidualne zamówienie
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Bianco
Zamknij
Wybierz swoją konfigurację
K01 - jasny woskK01 - jasny woskK01 - jasny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK03 - biała patynaK03 - biała patynaK03 - biała patynaK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK13 - bielonyK13 - bielonyK13 - bielonyK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK17 - biały woskK17 - biały woskK17 - biały wosk
K01 Jasny woskK01 Jasny woskK01 Jasny woskK02 Ciemny woskK02 Ciemny woskK02 Ciemny woskK03 Biała patynaK03 Biała patynaK03 Biała patynaK09 Wosk bezbarwnyK09 Wosk bezbarwnyK09 Wosk bezbarwnyK11 Lakier 22-25K11 Lakier 22-25K11 Lakier 22-25K13 BielonyK13 BielonyK13 BielonyK14 Lakier 22-10K14 Lakier 22-10K14 Lakier 22-10K15 Brunatny woskK15 Brunatny woskK15 Brunatny woskK16 Antyczna bielK16 Antyczna bielK16 Antyczna bielK17 Biały woskK17 Biały woskK17 Biały wosk
Wyczyść
Zapytaj o inny wymiar

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zestaw dwóch stolików pomocniczych białych MES 11

Zestaw dwóch białych stolików zachwyca swoim oryginalnym designem. Prosta forma w połączeniu z subtelnymi detalami dodaje meblom wyjątkowego charakteru. Białe stoliki stanowią doskonały akcent dekoracyjny, który wzbogaci każde pomieszczenie. Wybór koloru białego nie jest przypadkowy. Biały kolor dodaje przestrzeni lekkości, czyniąc ją optycznie większą i bardziej przewiewną. Ponadto, biały zestaw stolików nadaje wnętrzu elegancji i klasy, pasując doskonale do różnych stylów dekoracyjnych. Ten zestaw oferuje nie jeden, ale dwa stoliki pomocnicze, które mogą działać wspólnie jako kompleksowe rozwiązanie lub być używane oddzielnie w różnych miejscach w Twoim wnętrzu. To wszechstronne meble, które doskonale sprawdzą się zarówno jako stoliki kawowe, nocne, jak i dekoracyjne dodatki do salonu, sypialni czy pokoju dziennego.

Okrągły stolik pomocniczy rustykalny o wymiarach:
Stolik mniejszy:

-Wysokość 58 cm
-Ø górna 28 cm
-Ø dolna 26 cm

Stolik większy:
-Wysokość 66 cm
-Ø górna 30 cm
-Ø dolna 28 cm

Blacik górny posiada grubość 2,5 cm
Podest stolika posiada grubość 4 cm

Waga: ok. 7 kg
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami.
Rustykalne stoliki pomocnicze posiadają po jednej toczonej, ozdobnej nodze, na której opiera się blacik o grubości 2,5 cm. Blat posiada delikatny frez ozdobny, który nadaje oryginalności i rustykalnego stylu, który nie pozowanie niezauważalny w Twoim domu. Frez również występuje w dolnej części mebla.

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Nasz rustykalne stoliki pomocnicze z kolekcji Bianco tolikzostało wykonane w 100 % z litego drewna sosnowego. Cały mebel jest wykończony naturalnym woskiem pszczelim, dzięki któremu cały mebel jest matowy i nadaje pomieszczeniu ciepły i przytulny klimat.

RODZAJE WYBARWIEŃ 

W wersji podstawowej meble jest K03 Biały wosk. Jest to standardowy kolor dla kolekcji Bianco. Dlatego pierwsze zdjęcia produktu przedstawiają właśnie ten kolor. Jednak w naszej ofercie również posiadamy większą paletę kolorystyczną:
Kolory białe: K03, K13, K16, K 17   +10 %
Lakiery do blatów i siedzisk: K11 i K14
Surowy mebel